У Bank of America вважають, що Ефіріум має стати більш продуктивним блокчейном


3:46 PM, 2 Серпня 2022
ETH_Ethereum

Ефіріум має стати більш продуктивним, це дозволить збільшити можливості користувачів, які купують його базовий актив – Ethereum (ETH) та споживають потужності блокчейну. Так вважають експерти Bank of America (BofA). Про це повідомляє Coindesk.

У доповіді аналітиків банку говориться, що блокчейни Solana, Tron, Binance Chain та Avalanche є основними конкурентами Ethereum. Всі ці проекти пропонують користувачам нижчі комісії порівняно з мережею ETH.

Важливою подією в історії ETH стане вересневе оновлення блокчейну, за допомогою якого завершиться перехід із proof-of-work (PoW) на proof-of-stake (PoS). За допомогою цього консенсусу знизиться енергоспоживання майнінгу та покращаться можливості для входження більшої кількості нових інвесторів.

Розробникам із команди Ethereum Foundation вдасться збільшити пропускні можливості мережі з 15 до 100 000 транзакцій на секунду.

Якщо проблема недостатньо високої продуктивності мережі Ethereum не буде вирішена в найближчій перспективі, то навряд чи він залишиться провідним блокчейном на ринку, прогнозують дослідники.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!