Ціни на землю у метавсесвітах зросли на 879% з 2019 року


30.06.2022
metaverse

Ціни на віртуальну нерухомість із великим відривом випередили зростання цін на фізичну нерухомість.

Великі діячі індустрії, художники та бренди вже влаштувалися у метавсесвіті. JP Morgan став першим банком, який прийшов у віртуальний світ. Банк підписав річний договір оренди нерухомості у метавсесвіті. Аналітики JP Morgan також підрахували, що метаноміка потенційно може приносити річний дохід у розмірі 1 трлн доларів.

Згідно зі звітом Chainalysis, ціни на віртуальну нерухомість зросли на 879% з вересня 2019 року до березня 2022 року. Ціни на фізичну нерухомість за той же період зросли на 39%. Зростання цін на віртуальну нерухомість перевищило зростання цін на фізичну нерухомість на 532%.

У звіті згадується, що хоча віртуальна нерухомість (VRE) дозволяє компаніям запропонувати для користувачів безліч різних продуктів та послуг, саме доступ до приватних заходів та закритих NFT-спільнот має попит і приносить прибуток.

На ціноутворення на землю в різних метавсесвітах впливає тип блокчейнів, на яких вони базуються. Chainalysis підкреслює, що земля на блокчейнах Ethereum та земля на Solana має величезну різницю в ціні. Якщо ETH плата за газ становить від $5 до $50, то у SOL вона становить в середньому $0,00025.

Нещодавно Метавсесвіти Ethereum, Otherdeeds і Decentraland, інтегрувалися з блокчейном Polygon, щоб знизити плату за газ. Проте розрив залишиться і зумовлюватиметься популярністю і планом монетизації провайдерів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *