Центральний банк Норвегії буде використовувати Ethereum для створення національної цифрової валюти


12.09.2022
Центральний банк Норвегії буде використовувати Ethereum для створення національної цифрової валюти

Представники Центрального Банку Норвегії Norges Bank повідомили, що прототип інфраструктури для цифрової валюти центрального банку (CBDC) країни буде створено на базі блокчейна Ethereum. Про це повідомляє Cointelegraph.

Фінансова установа також повідомила про випуск відкритого вихідного коду для нової криптовалюти на сервісі GitHub. Він призначений для надання інтерфейсу і взаємодії з тестовою мережею, включно з функціями, створенням, спалюванням і передачею токенів стандарту ERC-20.

Неназваний представник ЦБ Норвегії, запевнив, що крім можливості розгортання смарт-контрактів і контролю доступу, код нового проєкту Norges Bank містить інтерфейс, який можна налаштовувати, та інструменти моніторингу мережі, такі як BlockScout і Grafana.

Norges Bank офіційно оголосив про плани провести тести CBDC ще у квітні 2021 року і буде проводити їх протягом двох наступних років. У листопаді 2021 року ЦБ країни випустив робочий документ щодо можливих інфраструктур CBDC, припускаючи як можливу основу блокчени Ethereum, Bitcoin і Bitcoin SV.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *