Тоні Хоук відкриє скейтпарк у метавсесвіті The Sandbox


16.07.2022
Tony Hawk metaverse

Платформа віртуальної реальності The Sandbox оголосила про нове партнерство з легендою скейтбордингу Тоні Хоуком та компанією Autograph, в рамках якого буде створено особливу ділянку землі у метавсесвіті.

Це перший професіонал скейтбордингу, який увійшов у метавсесвіт, який створить найбільший віртуальний скейтпарк на ділянці цифрової землі 6×6. Команда Autograph працюватиме над серією унікальних NFT, пов’язаних як із Тоні Хоук, так і з його знаковими скейтбордами та одягом.

“Я все своє життя був шанувальником нових технологій, перших відеоігор та домашніх комп’ютерів із можливостями комп’ютерної графіки. Саме тому я зачарований метасвітом і радий перенести нашу культуру у віртуальний ландшафт The Sandbox.” -прокоментував партнерство Тоні Хоук.

У NFT-колекцію увійде цифрова версія скейтборду, який Тоні Хоук використав на X Games у 1999 році. Ці токени будуть сумісні з відкритим метавсесвітом і трансформуються у високоякісні аватари Autograph у тривимірних воксельних версіях, які мають внутрішньоігрові функціональні можливості.

Підприємець та професійний скейтбордист Тоні Хоук розпочинав свою кар’єру у 14 років і з того часу 12 років поспіль ставав чемпіоном світу. Продовжуючи брати участь на міжнародному рівні, він став фундатором The Skatepark Project, ініціативи, спрямованої на розвиток скейтпарків у районах з низьким доходом. Хоук – перший член “Зали слави” скейтбордингу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *