Токійський університет Todai запустить навчальні курси у метавсесвіті


25.07.2022
Токійський університет запустить навчальні курси у метавсесвіті

Токійський університет Todai планує наприкінці цього року запропонувати низку навчальних програм, які відбуватимуться у Метавсесвіті.

Згідно з повідомленням місцевого видання The Asahi Shimbun, курси підійдуть як студентам так і дорослими людьми.

Видання повідомило, що навчальні програми Metaverse не будуть проводитись на власному факультеті, що пропонує дипломи, а працюватимуть у рамках інженерного факультету Todai та пов’язаних з інженерією аспірантур. Студенти, які закінчили курси, отримають сертифікати.

Проект Todai був запущений для вирішення проблеми нестачі кваліфікованих кадрів, що працюють у галузі “цифрової трансформації” та “передових технологій”.

Представники університету також підкреслили, що навчання в Metaverse дозволить створити умови, в яких “будь-яка людина, незалежно від віку, статі, соціального стану та району проживання, зможе вивчати інженерні та інформаційні науки”.

Учні молодших і старших класів отримають вступне уявлення про простір, а також дізнаються про потенційні дорожні карти для пошуку роботи в інженерній, науковій та інших суміжних галузях. Вони отримають ці матеріали у формі онлайнових та очних уроків.

Студентам університетів та тим, хто вже працює, будуть запропоновані можливості перекваліфікуватися/підвищити кваліфікацію за допомогою відповідних онлайн-курсів, присвячених штучному інтелекту (ІІ), комунікаційним технологіям нового покоління та підприємницької освіти.

Також проводитиметься робота щодо залучення більшої кількості жінок до вивчення цих програм, оскільки відсутність жіночого представництва в інженерній сфері є однією з актуальних проблем.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *