Співзасновник Ethereum вважає, що криптозима – це норма для циклічності ринку криптовалют


03.09.2022
Співзасновник Ethereum розповів, що використав міксер Tornado Cash для пожертвування Україні

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін в інтерв’ю блогеру Ноа Сміту розповів про те, що думає про криптозиму, що настала, і пояснив, чому щоразу після бичачого настрою ринок починає падати і стагнувати.

Бутерін заявив, що чекав на спад на ринку раніше. На думку програміста, зазвичай періоди вражаючого зростання тривають від шести до дев’яти місяців після подолання попереднього максимуму, після чого падіння відбувається досить швидко.

Крайній бичачий ринок триває майже півтора роки. До нього звикла криптоспільнота і майже вся вона була впевнена, що зростання триватиме вічно.

За словами Бутеріна, це абсолютно нормальна для криптовалют «циклічна динаміка». Але, звичайно, після віри у вічне зростання настає період розчарування на ринку і ті, хто ще вчора кричав, що за криптовалютами майбутнє, сьогодні кажуть, що крипторинок приречений.

“Реальність завжди є складнішою картиною, яка знаходиться десь посередині між цими двома крайнощами”. — заявив Бутерін.

Крім цього, Бутерін згадав негативний вплив на компанії ведмежих фаз ринку, які, на його думку, негативно впливають на розробку та розвиток протоколів. Він пояснив це тим, що штат криптостартапів, що розрісся, складно утримувати, не отримуючи прибутку. Що з цим робити, Бутерін не знає, а крипто спільноті радить вивчати історію крипторинка та думати про його перспективи.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *