Співзасновник Bitmex Артур Хейс: альткоїни можуть втратити ще 50% своєї вартості


17.06.2022
Співзасновник Bitmex Артур Хейс: альткоїни можуть втратити ще 50% своєї вартості

Хейс припускає, що ситуація з ліквідністю на ринку криптовалют буде складною у другій половині року і, можливо, на початку 2023 року. Про це засновник біржі Bitmex написав в своему блозі на платформі Medium.

Він також визнав, що два прогнози, зроблені ним раніше, виявилися помилковими. У своїх попередніх статтях Хейс писав, що “Ефіріум впаде як мінімум до 1500 доларів, а біткойн впаде до 25 000 доларів”.

Основою його останнього прогнозу є бажання ФРС проштовхнути нове підвищення ставки на 75 базисних пунктів, що, як очікується, ще більше відштовхне інвесторів від ризикованих активів, таких як криптовалюти.

Хейс навіть передбачив певний діапазон дат, у якому ринок може зіткнутися з найбільшим тиском – це з 30 червня до 5 липня, коли початковий баланс ФРС почне скорочуватися.

Співзасновник Bitmex повідомляє читачам у своїй статті, що він залишається надзвичайно оптимістичним щодо проекту Ethereum Name Server та торгових майданчиків NFT, таких як Looksrare, із токеном Looks, який втратив 98% своєї вартості.

За останні чотири тижні такі альткоїни як Ethereum і Solana, демонструють величезну втрату в 40%, що робить прогноз Хейса ще більш ймовірним.

Читайте також: Ілон Маск бачить “раціональність” в інтеграції криптоплатежів у Twitter

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *