Ілон Маск бачить “раціональність” в інтеграції криптоплатежів у Twitter


17.06.2022
elon_musk_twitter_crypto

Цифрові платежі має сенс інтегрувати у Twitter. Таку думку висловив Ілон Маск на загальних віртуальних зборах співробітників соцмережі, повідомляє CoinDesk.

“Зараз гроші в основному є цифровими. Було б розумно інтегрувати платежі в Twitter, щоб легко пересилати гроші туди і назад”. – сказав Маск

Маск, який одночасно керує компаніями Tesla і SpaceX, досяг угоди про покупку Twitter за $44 млрд. Незважаючи на деякі публічні сумніви щодо завершення угоди, покупка, схоже, йде за планом.

Раніше Twitter вже працював з криптовалютами, включивши в 2021 році при тодішньому генеральному директорі Джеку Дорсі функцію чайових у біткоїнах і додавши цю ж функціональність для ETH на початку цього року.

У квітні Twitter також став першою компанією, яка випробувала нову програму від Stripe, яка оголосила про запуск функції, що дозволяє здійснювати платежі в USDC через блокчейн-мережу Polygon.

У минулому Маск вже підтримував Dogecoin, заявивши у травні, що товари для SpaceX та Tesla скоро можна буде купити за цю мем-монету.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *