Інвестори Dogecoin прагнуть внести зміни до позову, звинувачуючи Ілона Маска в інсайдерській торгівлі


02.06.2023
позов на Argo Blockchain

Група інвесторів Dogecoin попросила федеральний суд Манхеттена змінити колективний позов проти генерального директора Tesla і SpaceX Ілона Маска, попросивши додати звинувачення в інсайдерській торгівлі. Про це пише The Guardian.

Інвестори стверджують, що Маск використовував свій вплив у соціальних мережах для маніпулювання курсом криптовалюти DOGE. Вони вказують на твіти Маска і його співпрацю з інфлюенсерами для просування Dogecoin, а також на його появу в програмі NBC Saturday Night Live 2021 року. Позивачі вважають, що ці заходи дали змогу Маску отримувати вигоду від торгівлі DOGE.

Крім того, інвестори стверджують, що у квітні Маск, володіючи акаунтом у Twitter, замінив логотип соцмережі на зображення собаки породи сіба-іну. Це призвело до зростання курсу DOGE на 25%, після чого Маск продав монети на суму $124 млн, стверджують позивачі. Вони вважають, що Маск зробив це з метою маніпулювання ринком на свою користь.

Інвестори просили суд внести ці поправки в уже наявний колективний позов, поданий проти Маска в червні 2022 року. Суддя Елвін Хеллерштейн заявив, що може розглянути зміни в скарзі, оскільки вони не є упередженими.

Адвокат Маска, Алекс Спіро, відмовився коментувати ситуацію. Раніше цього року захист Маска вже звертався до суду з проханням відхилити позов, поданий інвесторами Dogecoin, називаючи його фантастичною вигадкою.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *