Проти Шакіла О’Ніла подали колективний позов за просування NFT-проекту Astrasls


25.05.2023
позов на Argo Blockchain

Аріель Гівнер, юрист з питань інтелектуальної власності та корпоративного права у сфері web3, написав у Twitter новину про те, що проти Шакіла О’Ніла було подано колективний позов за просування NFT-проект Astrals.

У позові, поданому до федерального суду Флориди, стверджується, що О’Ніл активно просував NFT-токени Astrals, незважаючи на те, що знав про потенційні регуляторні проблеми, пов’язані з продажем незареєстрованих криптографічних цінних паперів. На думку позивачів, токени Astrals слід вважати незареєстрованими цінними паперами.

Відомо, що позивачі домагаються повернення грошових коштів, компенсації за завдані збитки та запровадження засобів захисту прав споживачів. У скарзі також зазначено, що легенда баскетболу просував серед своїх 30,4 млн фоловерів в Instagram і різних соцмережах інші криптовалютні проєкти, включно з біржею FTX.

О’Ніл запустив проект Astrals у 2022 році у співпраці зі своїм музичним менеджером Брайаном Баяті та сином Майлзом О’Нілом. Проект мав на меті заохотити інвестиції у віртуальний світ, де користувачі могли б взаємодіяти з унікальними NFT-аватарами.

Варто зазначити, що О’Ніл входить до списку знаменитостей, які фігурують в окремому позові щодо краху FTX, у просуванні якої він брав участь. Раніше адвокат Адам Московіц, який представляє інтереси позивачів в обох позовах, звинуватив баскетболіста в ухиленні від судового розгляду. У квітні юристам все-таки вдалося вручити О’Нілу повістку до суду.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *