Dapper Labs звільнила 50 співробітників через криптозиму на NFT-ринку


13.07.2023
звільнення

Канадська NFT-студія Dapper Labs провела нову хвилю скорочень у зв’язку з кризою на ринку невзаємозамінних токенів (NFT).

Глава Dapper Labs, Рохам Гарегозлоу, повідомив, що компанія зіткнулася з третьою хвилею скорочень, яка торкнулася 51 співробітника. Звільнення є заходом у відповідь на тривалу криптозиму на ринку NFT. Цей сектор зіткнувся із серйозними проблемами, що призвело до реструктуризації компанії.

За останні 12 місяців Dapper Labs вже пройшла дві хвилі скорочень. У лютому поточного року компанія оголосила про звільнення 20% співробітників, а в листопаді 2022 року штат було урізано на 22%. Керівництво Dapper Labs змушене було вжити цих заходів через глобальні проблеми в секторі NFT.

Згідно з дослідниками CoinDesk, ринок NFT продовжує залишатися в скрутному становищі вже понад рік. Після краху FTX, глобальна криптовалютна галузь почала відновлюватися, але сектор NFT залишається нерухомим.

Незважаючи на поточну кризу, сектор NFT все ще має потенціал для розвитку. Багато експертів вважають, що після подолання поточних труднощів ринок NFT знову почне зростати. Майбутнє цього сектору залежить від появи інновацій, подолання проблем із масштабованістю та збільшення інтересу з боку інвесторів і колекціонерів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *