Джастін Бібер втратив $1,2 млн на інвестиціях в NFT-мавпу


04.07.2023
BAYC

Інвестиції світової поп-суперзірки Джастіна Бібера в NFT-колекцію BAYC розміром в 1,3 мільйона доларів зменшилися до 59 000 доларів. Про це повідомляє видання Marca.

Один із найпопулярніших співаків нашого часу, Джастін Бібер, придбав NFT із колекції Bored Ape Yacht Club (BAYC) за $1,3 млн. Однак, цей токен втратив 95% своєї вартості всього за півтора року, що призвело до величезних збитків у розмірі приблизно $1,2 млн для Бібера.

У січні 2022 року Джастін Бібер вирішив придбати NFT під назвою “нудьгуюча мавпочка” #3001 з колекції BAYC. Тоди він заплатив 500 ETH (еквівалентно $1,31 млн) за цей токен.

Однак варто зазначити, що ця NFT-мавпочка не володіла особливими рідкісними характеристиками або унікальними особливостями. Фактично, вона займала лише 9 810 місце за рідкістю серед колекційних NFT. Саме тому деякі люди в криптоспільноті були здивовані тим, що Бібер витратив таку величезну суму на придбання саме цього NFT.

На сьогоднішній день вартість “нудьгуючої мавпочки” знизилася до $57 000. Однак деякі ЗМІ вважають, що Бібер не зазнав справжніх збитків, оскільки з’явилися чутки про те, що співак міг отримати цей NFT безплатно в обмін на підтримку і просування BAYC у соціальних мережах.

Кілька користувачів Твіттера заявили, що на гаманець Бібера було зроблено переказ у розмірі 400 ETH (приблизно $1,2 млн) з адреси, пов’язаної з MoonPay і Yuga Labs.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *