Сінгапурський DBS Bank з’явиться в метавсесвіті The Sandbox


09.09.2022
5 технологій, які сформують майбутнє Метавсесвіту

Найбільший банк Сінгапуру DBS Bank уклав партнерство з метавсесвітом The Sandbox, у рамках якого банк створить власний інтерактивний віртуальний світ під назвою BetterWorld. Крім цього, DBS купить земельну ділянку (LAND) розміром 3×3 у The Sandbox, яка буде наповнена будівлями, рослинами та тваринами.

BetterWorld буде доступний безкоштовно для всіх користувачів, коли The Sandbox повноцінно запустить свій метавсесвіт. Імовірно, це станеться наступного року.

За словами гендиректора DBS Піюша Гупти, BetterWorld стане для банку додатковою платформою з інформування про важливі екологічні, соціальні та управлінські проблеми та привернення уваги до спільнот і партнерів, які їх вирішують.

Банк використовуватиме BetterWorld для опису соціально орієнтованих підприємців в Азії, які використовують інноваційні бізнес-моделі. З 2014 року DBS і Фонд DBS допомогли більш ніж 800 соціальним підприємствам у регіоні розширити свій бізнес і виділили близько 10 млн доларів у вигляді грантів майже 100 соціальним організаціям.

DBS є першою сінгапурською компанією, що співпрацює з The Sandbox, і першим місцевим банком, який здійснив вихід у метавсесвіт.

У березні один з найбільших у світі міжнародних постачальників банківських і фінансових послуг HSBC також купив ділянку землі в The Sandbox.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *