ШІ спрогнозував можливий ціновий діапазон ETH до 2023 року


15.02.2023
ШІ

Текстовий чат штучного інтелекту (ШІ) ChatGPT, що набирає популярності, передбачив майбутню вартість криптовалюти Ethereum (ETH) за запитом експертів видання Finbold.

Аналітики платформи поставили запит, у якому попросили ШІ спрогнозувати можливий діапазон цін на Ethereum до 2030 року. ШІ зробила прогноз, ґрунтуючись на історичних даних про графік ETH і поточних ринкових умов.

ChatGPT підкреслив, що важко передбачити точні котирування ETH на майбутнє. Річ у тім, що “ефіріум – дуже волатильний актив, і його ціна схильна до коливань залежно від безлічі факторів, таких як настрої ринку, прийняття, мережева активність і розробки”. Проте, платформа дала прогноз – “вартість віртуальної валюти може піднятися в діапазон від $5 000 до $20 000.”

Ґрунтуючись на різних цінових прогнозах і аналізі, деякі експерти вважають, що до 2030 року ціна Ethereum може сягнути мінімум $5 000. За запевненнями штучного інтелекту, навряд чи курс ETH перевищить $20 000 у найближчі 7 років. Однак, багато чого залежатиме від швидкості впровадження і технічних розробок. ChatGPT зазначив, що ці прогнози вельми спекулятивні і можуть бути змінені залежно від майбутніх обставин.

На момент написання ETH торгується на рівні $1 577.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *