Розробники IOG анонсували випуск програмного інструментарія для розширення екосистеми Cardano


13.01.2023
Швейцарський цифровий банк Sygnum Bank додав підтримку стейкінгу Cardano

Компанія з розробки блокчейнів Input Output Global (IOG), що стоїть за екосистемою Cardano, повідомила, що наприкінці цього місяця випустить програмний інструментарій, який дасть змогу розробникам розгортати сайдчейни, створені спеціально для Cardano і спрямовані на поліпшення екосистеми.

Відомо, що розробники IOG вже використовували цей інструментарій для створення загальнодоступної тестової мережі, сумісної з віртуальною машиною Ethereum (EVM), як “доказ концепції”. Коли аудит буде завершено, будь-хто зможе розгортати децентралізовані додатки, створювати смарт-контракти і переміщати токени між різними тестовими мережами.

Інструментарій також дасть змогу творцям сайдчейнів обирати власний механізм консенсусу на додачу до інших функцій, специфічних для застосунку.

Сайдчейн – це незалежний блокчейн, який працює поруч із батьківським блокчейном, часто званим основною мережею. Сайдчейни призначені для того, щоб підвищити масштабованість основної мережі, яка часто ставить на перше місце децентралізацію і безпеку.

IOG сподівається, що розробка сайдчейна “прокладе шлях до масового впровадження” в екосистемі Cardano, і “сподівається, що в найближчому майбутньому з’явиться сімейство сайдчейнів і партнерських блокчейнів Cardano”.

Серед “партнерських блокчейнів”, які IOG хотіли б бачити в Cardano, є навіть Solana. Про це нещодавно заявив під час сесії запитань і відповідей “Запитай мене про що завгодно” галава Cardano Чарльз Хоскінсон. Тоді він сказав, що Cardano може використовувати швидкість мережі Solana, тоді як Solana отримує вигоду з інфраструктури та безпеки Cardano.

Раніше повідомлялось, що розробники Cardano працюють над запуском нового блокчейн-проекта Midnight з внутрішнім альткоїном, орієнтованного на конфіденційність.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *