Розробники Cardano працюють над запуском нового блокчейн-проекта Midnight, орієнтованного на конфіденційність


21.11.2022
Засновник Cardano запропонував конгресу США підхід до регулювання криптовалют

Засновник Cardano (ADA) Чарльз Хоскінсон заявив, виступаючи на заході ScotFes, що розробники Input Output Global (IOG) готуються до запуску Midnight, нового блокчейна з внутрішнім альткоїном. Новий проект направлений на захист конфіденційності користувача.

Згідно зі слайдом, який Хоскінсон продемонстрував на сцені, Midnight – це блокчейн, орієнтований на захист конфіденційних комерційних і персональних даних. Місія блокчейну полягає в тому, щоб “створити систему, яка дасть людям фундаментальні свободи об’єднання, комерції та самовираження”. Midnight розробляється для того, щоб надати користувачам автономію і контроль над обробкою їх даних.

На додаток до забезпечення конфіденційності для користувачів, Midnight також будується з можливостями використання смарт-контрактів, які дозволять розробникам “швидко створювати і розгортати орієнтовані на конфіденційність DApps (децентралізовані додатки), використовуючи багато мов програмування”.

Чарльз Хоскінсон також повідомив, що розробники планують інтегрувати Midnight в Cardano і винагородити операторів стейкпулів новою криптовалютою.

“Ми візьмемо цю віртуальну машину Midnight і запустимо її в якості сайдчейна Cardano…”. – заявив Хоскінсон.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *