Розробники Ethereum успішно розвернули оновлення Shapella в тестовій мережі Sepolia


28.02.2023
У Morgan Stanley прогнозують падіння попиту на GPU, якщо Ethereum перейде на алгоритм Proof-of-Stake

Тестова мережа Sepolia блокчейна Ethereum пройшла успішне оновлення, що імітує майбутній хард-форк Shanghai, який, як очікується, відбудеться в основній мережі в березні.

Оновлення “Shapella”, яке поєднує в собі назви майбутніх хардфорків Shanghai і Capella, було успішно реалізовано в тестовій мережі 28 лютого.

“Тестову мережу Sepolia успішно оновлено до Shapella! Деякі валідатори Prsym відключені через стару версію geth. Вони з’являться онлайн у найближчі 10 хвилин! Наступна зупинка: Goerli”, – ідеться в повідомленні розробника під псевдонімом terence.eth 28 лютого 2023 р.

Shanghai – це назва форку на стороні клієнта рівня виконання, а Capella – ім’я оновлення на стороні клієнта рівня консенсусу. Одна з основних змін дозволяє валідаторам виводити розміщений у стейкінгу ETH із Beacon Chain назад на рівень виконання.

Валідатори повинні були поставити 32 ETH для перевірки на блокчейні Ethereum. Тепер вони зможуть знімати винагороди, що перевищують 32 ETH, і їм буде дозволено продовжувати валідацію, тоді як ті, хто хоче повністю вивести кошти, можуть отримати всі 32 ETH плюс винагороди і припинити валідацію.

Наступним кроком перед запуском форку Shanghai в основній мережі буде випуск оновлення в тестовій мережі Goerli, яке, як очікують, розпочнеться в березні.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *