Розробники Ethereum перевели тестову мережу Sepolia на алгоритм Proof-of-Stake


07.07.2022
Розробники Ethereum перевели тестову мережу Sepolia на алгоритм Proof-of-Stake

Команда блокчейн-мережі Ethereum продовжує методично тестувати перехід на алгоритм консенсусу Proof-of-Stake (PoS). Розробники оголосили про успішний перехід тестової мережі Sepolia на PoS.

Проекту залишилося протестувати перехід на PoS лише на одній тестовій мережі – Goerli. Після цього настане черга основної мережі Ethereum, в яку буде впровадженний алгоритм Proof-of-Stake. При цьому, хоча саме перенесення Sepolia було визнано успішним, процес пройшов не без проблем. Тепер розробники кілька днів стежитимуть за роботою тестового блокчейну.

За словами розробника Ефіріума Теренса Цао, після переведення Sepolia на PoS близько 25-30% валідаторів відключилися від мережі через «неправильну конфігурацію клієнтів». Втім, наголосив Цао, подібні «помилки» не завадять подальшому тестуванню.

У найближчому майбутньому перехід на PoS має відпрацювати на тестеті Goerli, і це буде фінальне тестування перед оновленням основної мережі Ефіріуму. Наразі невідома точна дата перекладу Goerli – вона залежатиме від результатів роботи Sepolia.

При цьому, як зазначив співзасновник Ефіріуму Віталік Бутерін, в основній мережі другої криптовалюти задіяна велика кількість «інфраструктури сторонніх постачальників, якої немає у тестових мережах». Тому можуть бути «некритичні проблеми», проте Бутерін упевнений у успішній міграції основної мережі.

Розробники Ethereum перевели тестову мережу Sepolia на алгоритм Proof-of-Stake
Засновник Ethereum Віталік Бутерін

Нагадаємо, що на початку червня на Proof-of-Stake успішно перейшла тестова мережа Ropsten.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *