Розробник назвав дату активації оновлення Shapella в мережі Ethereum


22.02.2023
Ethereum adress

В блокчейн-мережі Ethereum відбудеться велике оновлення під назвою Shapella 28 лютого. Про це повідомив Тім Бейко, один з основних розробників проекту. Оновлення буде впроваджено в мережі Sepolia в епоху 56832.

Отже, що таке Shapella? Насправді це два оновлення, об’єднані в одне: Shanghai і Capella. Shanghai – це назва форка на стороні клієнта виконання, в той час як Capella – це назва оновлення на стороні клієнта рівня консенсусу.

Однією з головних змін на рівні виконання є запровадження Warm Coinbase і пуш-виведення ланцюжка Beacon. Очікується, що Warm Coinbase знизить мережеві збори для розробників.

Впровадження нового “системного” типу операцій дозволить валідаторам виводити свій ETH із стейкінгу з ланцюжка Beacon Chain на рівень виконання, що є величезною перевагою для тих, хто бере участь в екосистемі Ethereum.

Окрім цього, рівень консенсусу зазнає значних змін, таких як повне і часткове виведення коштів валідаторами. Валідатори зможуть забрати свої винагороди ETH, що перевищують 32 ETH, або ж вони можуть повністю вийти з системи, забрати всі 32 Ефіри та винагороди і припинити свою роботу.

Щоб скористатися перевагами оновлення Sepolia, стейкхолдери, які керують вузлами, повинні оновити свої вузли до найновіших версій клієнта Ethereum.

В цілому, оновлення Shapella є ключовим оновленням після The Merge і додасть нові функції як до рівня виконання, так і до рівня консенсусу. Після розгортання оновлення Sepolia, оновлення Shanghai буде випущено на тестовій мережі Ethereum Goerli в березні.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *