Роберт Кійосакі пояснив, чому вважає створення CBDC схожим на комунізм


18.07.2022
Роберт Кійосакі вважає, що інвестиції у консервованого тунця зараз вигідніші, ніж у золото, срібло чи біткоїн

Відомий автор книг та підприємець із США Роберт Кійосакі заявив, що створення центральної валюти центрального банку (CBDC) є ознакою комунізму у чистому вигляді. За словами бізнесмена, такий підхід повністю суперечить суті децентралізації криптовалют.

Кійосакі зазначив, що він би ніколи не став користуватися такою цифровою валютою, бо CBDC поєднує з криптовалютами лише назву. При цьому підприємець наголосив, що не сумнівається: рано чи пізно всі держави перейдуть на використання національної віртуальної валюти.

За словами експерта, вже зараз відбуваються небачені трансформації, настали нові часи. Фінансовий сектор стає цифровим. Проте підхід, коли криптовалюта повністю управляється і контролюється державою, нагадує Кійосакі комуністичний устрій.

За словами Роберта, це не той розвиток для технології, який потрібний. Криптовалюти спочатку створювалися і розвивалися, щоб уникнути централізованого контролю та створити новий механізм управління та розподілу коштів, а не адаптуватися під існуючу систему.

Кійосакі запевнив, що криптовалютний світ чекають довгі роки боротьби з регуляторами та іншими органами контролю та нагляду. Наразі важко судити, чим усе закінчиться. Можливо, децентралізовані цифрові гроші стануть головним мірилом цінності у світі, а можливо, стануть повністю незаконними у більшості країн світу.

Раніше інвестор Роберт Кійосакі поділився своїми думками щодо майбутнього біткоїну (BTC). Тоді його слова шокували багатьох експертів ринку. Справа в тому, що підприємець заявив про очікування курсу BTC на позначці $1100.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *