Роберт Кійосакі очікує падіння біткоїну до $1100


28.06.2022
Роберт Кійосакі очікує падіння біткоїну до $1100

Відомий інвестор та автор бестселера про фінансову грамотність «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі поділився у Твіттер-акаунті думками щодо найближчого майбутнього біткоїну.

На думку Кійосакі біткоїн продовжить падіння. Інвестор “очікує, що BTC протестує позначку в $1,100”. Він заявив, що якщо після цього BTC відновиться, він зайде в ринок. Водночас іншим варіантом купівлі на падінні для нього є очікування капітуляції “слабких рук”, яких він називає “невдахами”.

Користувач Twitter @CryptoKaleo, який має понад півмільярда фоловерів, нагадав Кійосакі, що раніше цього року, у травні, після історичного підвищення процентної ставки ФРС, автор книги “Багатий тато, бідний тато” написав у Twitter, що, на його думку, дно для BTC може бути на рівні $17 000.

Приблизно в той же час, 20 травня, Кійосакі написав на своїй сторінці в Twitter, що він припускає, що біткоїн може опуститися навіть нижче за $9 000, але він все одно залишається “биком”, тому що “ФРС і Казначейство – корумповані організації”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *