Роберт Кійосакі оновив прогноз щодо біткоїна: BTC досягне $100 000


16.08.2023
Роберт Кійосакі закликав до купівлі криптовалют на фоні краху економіки

Біткоїн (BTC) досягне нового історичного максимуму і підніметься до $100 000. Так вважає автор бестселера “Багатий тато – бідний тато” Роберт Кійосакі. Про це він написав в своєму мікроблозі.

За словами експерта, середньостатистична американська сім’я опинилася в скрутному становищі, оскільки уряд США продовжує накопичувати все більше боргів.

Кійосакі називає BTC “народними грошима” і каже, що ті, хто заощаджує долари США, швидше за все, влипли.

“Біткоїн до $100 000.

Ми роками говоримо: золото і срібло – це Божі гроші. Біткоїн – це гроші людей.

Погана новина: якщо ринок акцій і облігацій зазнає краху, золото і срібло злетять до небес.

ГІРША НОВИНА: ЯКЩО [світова економіка] зазнає краху, BTC досягне 1 мільйон доларів, золото – 75 000 доларів, срібло – до 60 000 доларів.

Вкладникам ФАЛЬШИВИХ доларів США [кінець]. Борг [занадто високий]. Мама, тато і діти в біді. Сподіваюся, я помиляюся. Будь ласка, бережіть себе”. – написав у Твіттері Кійосакі.

У новому інтерв’ю з Даніеллою Камбоне з Stansberry Research, Кійосакі заявив, що позитивно ставиться до ідеї впровадження біткоїна, оскільки втратив довіру до інституцій, які керують країною.

“Мені подобається біткоїн, тому що у нас є спільний ворог. Він називається федеральний уряд, Казначейство, ФРС і Уолл-стріт. Я їм не довіряю. Якщо ви їм довіряєте, заощаджуйте долари і купуйте собі гарні облігації. Я не довіряю цим хлопцям”.

Раніше цього року Кійосакі прогнозував, що біткоїн зрештою злетить до $100 000, підкреслюючи, що криптокороль не потребує втручання уряду для підтримки своєї вартості.

На момент написання статті біткойн коштує 29 108 доларів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *