Роберт Кійосакі назвав 7 причин, чому потрібно купувати біткоїн


20.09.2022
Роберт Кійосакі закликав до купівлі криптовалют на фоні краху економіки

Роберт Кійосакі, автор книги “Багатий тато, бідний тато”, рекомендував своїм Twitter-підписникам біткоїн як страховку від “вмираючого” долара США.

Кійосакі перерахував 7 причин, через які його послідовники мають інвестувати в біткоїн та дорогоцінні метали.

Згідно з твітом інвестора, перша причина інвестувати в біткоїн полягає в тому, що США “займає занадто багато грошей”. За даними US National Debt Clock, наразі борг країни становить майже 31 трильйон доларів. Тим часом ВВП США становить лише 24,8 трильйона доларів, у результаті чого відношення боргу країни до ВВП становить 137,76%.

Потім Кійосакі зіслався на намір США “утримувати процентні ставки на низькому рівні”. Відсоткові ставки було доведено до історично низьких рівнів протягом 2020 і 2021 років, що стимулювало бичачий ринок як для криптовалют, так і для акцій. Однак збереження відсоткових ставок на низькому рівні вимагає від ФРС купувати казначейські облігації та розширювати свій баланс. Це призводить до четвертої причини купівлі біткойнів: інфляції.

Річна інфляція споживчих цін у США зростає з 2021 року, досягнувши піку в червні на рівні 9,1%. Проте за останні два місяці ця цифра дещо покращилася завдяки посиленню політики Федеральної резервної системи завдяки підвищенню процентних ставок, що в процесі призвело до кровопролиття на ринках криптовалют і акцій.

Як вказує Кійосакі, вищі відсоткові ставки призводять до подорожчання боргу в усіх напрямках. Аналітик ринку Ніколас Мертен з DataDash зазначив у понеділок, що політика ФРС наразі підвищує вартість житла. За словами Мертена, це може призвести до “депресивного рівня рецесії”.

Дійсно, США вже підтвердили статус рецесії в липні після двох кварталів поспіль негативного зростання ВВП.

Деякі крипто-бики очікували, що ФРС повернеться до м’якої грошово-кредитної політики. Імовірно, це призведе до більш високих цін на криптовалюти/активи і ослаблення долара. Таким чином, Кійосакі прийшов до своєї остаточної позиції – долар США вмирає.

Раніше Роберт Кійосакі заявляв, що створення центральної валюти центрального банку (CBDC) є ознакою комунізму у чистому вигляді. За словами бізнесмена, такий підхід повністю суперечить суті децентралізації криптовалют.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *