Ринкова капіталізація крипторинку обвалилася нижче $900 млрд


09.11.2022
Капіталізація криптовалютного ринку вперше з 13 червня знову перевищила позначку 1 трлн доларів

Криптовалютний ринок протягом останніх двох днів пережив сильну турбулентність, спричинену фінансовими проблемами біржі FTX.

Капіталізація крипторинку сьогодні впала нижче до $900 млрд і на момент написання становить $877 млрд. Це найнижчий рівень із середини літа 2022 року.

Нагадаємо, цю криптобіржу FTX планує придбати Binance і взяти на себе всі її зобов’язання. Відповідну офіційну заяву обидві сторони обіцяють опублікувати найближчими днями.

Інвестори влаштували напередодні масовий розпродаж криптовалюти, що і призвело до обвалу біткоїна та альткоїнів.

BTC впав до дворічного мінімуму. На деяких криптобіржах вартість біткоїна опускалась нижче за $17 500 – це найнижчий рівень з осені 2020 року, зазначають аналітики Santiment. За їхніми даними, порушилася кореляція фондового ринку і криптовалют, які стали рухатися в різних напрямках.

На момент написання BTC тримається на рівні $17 888. У тижневому вираженні втрати найбільшої цифрової валюти склали майже 12,56%. Її капіталізація впала до $342 млрд.

Ethereum провалився нижче $1300. У цьому районі альткоїн не зміг заручитися підтримкою і подешевшав до $1215. На момент написання актив торгується на рівні $1240.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *