Чангпенг Чжао заявив, що Binance викупить криптобіржу FTX


08.11.2022
Голова Binance назвав криптовалюти, які продовжує холдити

Голова криптовалютної біржі Binance Чангпенг Чжао заявив у Twitter, що його комапнія підписала лист про наміри придбати конкуруючу криптобіржу FTX, яка, як зазначив бізнесмен, зіткнулася з кризою ліквідності.

Згідно твіту Чжао, в найближчі кілька днів буде проведена повна юридична перевірка угоди. Умови угоди не розголошуються.

CEO криптобіржі FTX Сем Бенкман-Фрід також написав у Твіттер про стратегічну угоду з Binance та додав, що компанія очікує перевірки перед продажею.

Внутрішній токен криптовалютної біржі FTX впав у вівторок, втративши третину своєї вартості і потягнувши за собою інші основні цифрові активи, оскільки інвестори, схоже, злякалися розмов про тиск на фінансові показники FTX.

Угода відбулася після публікації CoinDesk минулого тижня, яка викликала занепокоєння, що баланс корпоративного партнера FTX, Alameda Research, занадто сильно залежить від неліквідних токенів, включаючи внутрішній токен FTT, біржі FTX.

На цих новинах токен FTT FTX виріс приблизно на 20% до $18,42 з $14,50. Токен BNB від Binance підскочив на 8% з $326 до $355.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *