Renault занурюється в індустрію метавсесвітів: Автовиробник оголосив про партнерство з The Sandbox


06.09.2022
Renault занурюється в індустрію метавсесвітів: Автовиробник оголосив про партнерство з The Sandbox

Renault Korea Motors, корейський підрозділ автовиробника Renault SA, та метавсесвіт The Sandbox оголосили про партнерство.

Джерело зображення: The Sandbox

В рамках партнерства Renault зможе надати своїм користувачам нові способи знайомства з автомобілями у віртуальному просторі. Крім того, автовиробник запустить рекламні кампанії з різними брендами на платформі The Sandbox.

“Партнерство буде будуватися навколо пропозиції нових видів досвіду, що поєднують автомобілі та цифрові активи в The Sandbox”, – зазначили в The Sandbox Korea.

Повідомляється, що обидві сторони планують побудувати довгострокові відносини для залучення потенційних користувачів, особливо молодих людей, знайомих з цифровим світом.

Renault став ще одним автовиробником, який зацікавився індустрією метавсесвітів. Такі відомі компанії, як Ferrari, Mercedes-Benz, Virtual Porsche і BWM, досягли значних успіхів в адаптації Web3-рішень, розробивши та включивши функції ADAS у свої автомобілі.

ADAS — удосконалена електронна система допомоги водію. Вона допомагає водію керувати автомобілем та парковатися. Завдяки безпечному людино-машинному інтерфейсу ADAS сприяє безпеці автомобілей і дорожнього руху.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *