Оновлення Ethereum Shanghai може затягнутися, оскільки розробники виявили проблеми


17.02.2023
Криптоаналітики очікують зростання ціни Ethereum після переходу на PoS

Розробник ядра Ethereum Тім Бейко повідомив, що програміст Маріус ВанДерВейден виявив уразливість в публічній тестовій мережі Shapella, яка може затримати оновлення Shanghai. Проблема з’явилася під час повної синхронізації порожніх блоків, в яких не було ні транзакцій, ні виведення коштів.

Інші клієнти також повідомили про таку ж проблему. ВанДерВайден повідомив, що команда виявила, що клієнтські вузли Go Ethereum (Geth) стикаються з труднощами при синхронізації з тестовою мережею Zhejiang.

“Останні 4 з половиною напружених години налагодження увінчалися цим дивовижним виправленням. Ми отримали повідомлення про те, що вузли geth неправильно синхронізуються з Zhejiang devnet. Проблема полягала в тому, що якщо тіло блоку було порожнім (без транзакцій, без виведень), ми не могли правильно його ініціалізувати”. – написав – Маріус.

Проте програмісти проекту вважають, що проблему можна виправити за допомогою патчу, оскільки його досить легко протестувати. Крім того, розробник ядра Тім Бейко стверджує, що пропонується додатковий тест Hive, щоб переконатися, що проблема вирішена правильно.

Розробники ядра Ethereum вважають, що ця проблема, швидше за все, не вплине на оновлення Sepolia, заплановане на 28 лютого о 4 ранку UTC. Клієнтські релізи для оновлення і блог про нього будуть оголошені на початку наступного тижня.

Оновлення Ethereum Shanghai відбудеться в березні, що дозволить виводити стейкінгові токени ETH, а також отримувати винагороди в ланцюжку Beacon. Це оновлення ініційоване трьома тестовими мережами: Zhejiang, Sepolia і Goerli.

Shapella відноситься до двох оновлень Ethereum, “Shanghai” і “Capella”, які дозволяють виводити кошти на рівні виконання і посилюють рівень консенсусу ланцюжка Beacon Chain. Інші зміни також знижують плату за газ в мережі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *