Обсяг застейканих ETH у червні 2023 року досяг рекордного рівня


29.06.2023
В CME Group анонсували запуск ф’ючерсів на Ethereum у вересні

Обсяг застейканих ETH у червні 2023 року перевищив 23 млн, що становить майже 20% від емісії криптовалюти. Про це повідомили аналітики компанії Nansen.

Обсяг застейканих ETH почав активно зростати після оновлення Shapella, через яке Ethereum пройшов у квітні 2023 року. Апгрейд дозволив юзерам виводити заблоковані монети зі стейкінгу.

Однак варто зазначити, що регулятори в США почали звертати увагу на стейкінг. Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) посилила правила для криптофірм, що пропонують послуги зі стейкінгу. Деякі біржі вже зіткнулися з діями SEC через відсутність необхідних ліцензій для своїх стейкінгових програм.

У лютому криптобіржа Kraken виплатила SEC штраф у 30 мільйонів доларів і закрила свої послуги зі стейкінгу для американських клієнтів. На думку SEC, ця послуга кваліфікувалася як пропозиція цінних паперів, і біржа повинна була отримати відповідну ліцензію для роботи з нею. Зовсім недавно регулятор вжив заходів проти програми стейкінгу Coinbase, стверджуючи, що вона пропонувала цінні папери.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *