Обсяг торгів стейблкоїнами на Ethereum знизився на фоні популярності мемкоїнів


23.05.2023
Битва стейблкоїнів: USDC почав перевершувати USDT за щоденним обсягом платежів після краху FTX

Зниження обсягу торгів стейблкоїнами на базі блокчейна Ethereum до рівнів грудня 2020 року викликало хвилю обговорень серед аналітиків. Цей тренд пов’язують зі зростаючою популярністю мемкоїнів, збільшенням кількості транзакцій і зростанням комісій. Про це пише видання The Block.

Згідно джерелу, обсяг торгів із популярним стейблкоїном USDC у травні склав $73,1 млрд. Порівняно з квітневим показником у $158,9 млрд, це значне скорочення. Аналогічна ситуація спостерігається і з найбільшим стейблкоїном USDT, де обсяг торгів у травні склав $69 млрд порівняно з $110,6 млрд у попередньому місяці. У березні обсяг торгів з USDT перевищував $400 млрд.

Аналітик The Block, Ребекка Стівенс, вважає, що падіння обсягу торгів зі стейблкоїнами пов’язане зі зростанням комісій у мережі Ethereum. Вона зазначає, що обсяги транзакцій з USDC впали більш значно, ніж з USDT. Ймовірно, це пов’язано з відв’язкою стейблкоїна від курсу долара в попередні місяці та загальним зниженням його капіталізації.

Також спостерігається помітне зниження обсягу торгів з Binance USD (BUSD), який стабільно скорочується з лютого цього року. Варто зазначити, що пік комісій за транзакцію було зафіксовано 11 травня, він досяг рівня $22,5. Наразі комісії залишаються доволі високими і становлять $9,5.

Раніше Європейське банківське управління запропонувало Центральним банкам ввести заборону на стейблкоїни, якщо вони несуть загрозу для кредитно-грошової політики окремих країн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *