Найбільший майнінговий пул Ethereum не планує підтримувати хардфорк EthereumPoW


19.08.2022
Голова BitMEX: Ціна Ethereum досягне позначки $5000 після завершення оновлення "Merge"

Найбільший майнінг-пул Ethermine повідомив, що не планує підтримку xapдфopку EthereumPoW (ETHW), який відбудиться одночасно із запуском оновлення «MERGE».

“З самого початку проекту Ethereum одним із основних пунктів був перехід механізму консенсусу на Proof of Stake. Після 6 місяців досліджень і розробок фаза майнінга Ethereum завершується 15 вересня. Після цієї дати видобуток ETH в мережі Ethereum за допомогою графічної карти (GPU) або ASIC буде невожливим.

Майнінговий пул Ethermine Ethereum перейде в режим з лише функцією виведення цифрових активів відразу після відключення алгоритму консенсусу PoW». – заявили в Ethermine.

В Ethermine також заявили, що протягом місяця після активації оновлення запропонує 0% комісію для майнерів, які вирішать перейти на видобуток інших криптовалют, таких як Ethereum Classic.

Ethermine є найбільшим пулом для видобутку ETH, на частку якого припадає 30,8% видобутого ETH. Майнінг-пул, який підтримує proof-of-stake Ethereum, є позитивним знаком для того, щоб мережа Ethereum пережила безболісний перехід після Merge.

На момент публікації ETH торгувався за ціною $1733, знизившись на 5,84% за 24 години, згідно з даними Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *