Мільярдер Марк Ласрі: ведмежі настрої на крипторинці збережуться до кінця 2022 року


16.06.2022
Мільярдер Марк Ласрі: ведмежі настрої на крипторинці збережуться до кінця 2022 року

Ведмежі настрої на криптовалютному ринку збережуться до кінця 2022 року, заявив виданню Bloomberg генеральний директор Avenue Capital Group Марк Ласрі.

Ласрі вважає, що неможливо визначити дно. За його словами, ніхто не думав, що біткоін (BTC), який зараз торгується за ціною $21 804 може торгуватися так низько, як зараз. Бізнесмен додав, що криптоінвестори все більше нервують, оскільки більшість криптовалютних токенів продовжують падати.

“У вас буде більше продажів, більше болю, і це продовжуватиметься до кінця року”. – заявив Ласрі.

Оскільки індекс страху та жадібності BTC впав до 7 – території крайнього страху, Ласрі вважає, що головна криптовалюта ще не досягла свого дна.

Після бичачого ралі 2021 року багато експертів передбачали, що BTC подолає позначку $100 000 і навіть торгуватиметься вище. Прикладом може бути американський інвестиційний банк Goldman Sachs, який заявив, що BTC може зрости до $100 000, якщо інвестори розглядатимуть його як заощадження за умов зростаючої інфляції.

З такою кількістю бичачих прогнозів прихильники BTC продовжували накопичувати більше монет за найменшої нагоди, очікуючи, що бичачий імпульс 2021 року повернеться. Проте почалося невелике зниження, порівняно з піком листопада 2021 року, для більшості криптовалют, що призвело до ведмежого ринку.

Серед інвесторів BTC, що купили BTC на падінні, є американська компанія-розробник програмного забезпечення MicroStrategy. Фірма купила 660 BTC у період із грудня 2021 року по 31 січня 2022 року. У березні MicroStrategy (MSTR) взяла кредит у розмірі $205 млн, забезпечений BTC, від Silvergate Capital, і використала ці кошти для покупки додаткових 4167 BTC.

Після обвалу крипторинку, на цьому тижні акції компанії MSTR сильно постраждали, втративши 28% ціни на премаркет у понеділок.

Сальвадор перебуває у складнішому становищі після того, як кілька разів купував на падінні з тих пір, як у вересні минулого року країна легалізувала біткоін. Остання покупка BTC владою Сальвадора відбулася у травні, коли президент Наіб Букеле оголосив про додавання 500 BTC до скарбниці країни.

На Букеле обрушився шквал критики після падіння курсу біткоїна за те, що він направив Сальвадор на шлях BTC. В даний час в країні зберігається 2301 BTC, куплених за сукупною ціною $30744. У зв’язку з падінням BTC до $21 804 Сальвадор зазнав збитків, що перевищують $22 млн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *