Індекс страху та жадібності біткоїну досяг найнижчого значення за 27 місяців


15.06.2022
Індекс страху та жадібності біткоїну досяг найнижчого значення за 27 місяців

Індекс страху та жадібності біткоїну (FGI), що формується платформою Alternative.me, у середу, 15 червня, впав до позначки “7”. Це є найнижчим значенням з березня 2020 року, оскільки біткоїн впав до рівня $20 000, якого не було з кінця 2020 року, що свідчить про “крайній страх” на ринку.

Скриншот: alternative.me

Крім того, вперше в історії індекс страху та жадібності біткоїну залишався на рівні “крайнього страху” протягом шести тижнів поспіль в період спаду на криптовалютному ринку в цілому.

В індексі найнижче значення “8”, востаннє зафіксоване в березні 2020 року, спостерігалося в момент падіння біткоїну до $26 000 під час обвалу LUNA та UST у травні.

У серпні 2019 року, коли біткоїн намагався утриматися вище за рівень $10 000, показник досягав історичного мінімуму “5”.

Що таке індекс страху та жадібності біткоїну (FGI)?

Індекс страху і жадібності біткоїну – це інструмент, орієнтований на біткоїн, який, як і раніше, важливий для криптовалютних інвесторів. Він вимірює поточні настрої на криптовалютному ринку та математично зводить їх до певного показника.

Індекс страху та жадібності біткоїну, який використовує 5 різних даних, включаючи волатильність, рух/обсяг ринку, соціальні медіа, домінування на ринку та тенденції, має оцінки від 0 до 100.

Число від 0 до 24 визначається як “крайній страх”, а 25-49 пунктів вказують на наявність “страху” на ринку. Якщо 50 балів означають нейтральну ситуацію, то 51-74 бали означають “жадібність”, а 75-100 балів – “екстремальну жадібність”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *