Мільярдер Марк Кубан вважає, що купувати нерухомість у метавсесвітах – вкрай невдала ідея


11.08.2022
Мільярдер Марк Кубан вважає, що купувати нерухомість у метавсесвітах – вкрай невдала ідея

Вкладати гроші в купівлю нерухомості в метавсесвітах – вкрай невдала і навіть «найтупша» ідея. Таку думку в інтерв’ю Youtube-каналу Altcoin Daily висловив американський мільярдер та ентузіаст криптовалют Марк Кубан.

Цікаво, що сам Марк Кубан цілком позитивно ставиться до NFT та метавсесвіту. Раніше бізнесмен інвестував у компанію Yuga Labs, яка володіє популярними колекціями NFT, у тому числі Bored Apes Yacht Club.

Однак, за його словами, якщо вкладення в нерухомість у реальному житті цілком виправдані, оскільки кількість землі обмежена, то у метавсесвітах можна «побудувати» скільки завгодно будинків, клубів та маєтків.

«Звичайно, це чудові гроші для компаній, але користі від нерухомості у метавсесвітах немає. Ви можете створити безліч землі, планет та іншого», – сказав Кубан в інтерв’ю на каналі Altcoin Daily.

Втім, поки що невідомо, як саме розвиватимуться метавсесвіти. Можливо, люди, які купили нерухомість у них, пізніше зможуть продати її набагато дорожче. Тим більше нещодавно компанія Nvidia представила спеціальний набір інструментів для розробників метавсесвітів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *