Meta запустить десять віртуальних кампусів в університетах США


06.09.2022
Meta запустить десять віртуальних кампусів в університетах США

Meta, компанія соціальних мереж, орієнтована на метасвіт, допоможе університетам США створити свої власні кампуси віртуальної реальності. Про це повідомляє Forbes.

У партнерстві з стартапом Victoryxr з Айови, Meta інвестує $150 млн у цю ініціативу.

Повідомляється, що компанія відкриє 10 віртуальних кампусів у рамках свого проекту Immersive Learning, мета якого – перенести освіту у середу віртуальної реальності.

Іншою метою проекту Meta Immersive Learning є забезпечення доступу студентів до нових технологій за рахунок партнерства з організаціями та університетами. Частина інвестицій Meta у розмірі $150 млн призначена для постачання спеціалізованних гарнітур для проведення заннять у віртуальній реальності.

Одним з університетів є Університет Меріленду (University of Maryland Global Campus, UMGC), який є онлайн-університетом. Понад 45 000 студентів цього університету тепер зможуть зустрічатися в метаверсі в режимі он-лайн для спілкування та обміну досвідом.

У цьому проекті візьмуть участь інші навчальні заклади: Школа медсестер Канзаського університету, Державний університет Нью-Мексико, Державний університет Південної Дакоти, Університет Флориди A&M, Університет Західної Вірджинії, Південно-західний громадський коледж Орегона, Каліфорнійський державний університет Домінгес Хіллс.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *