Марк Цукерберг представив нове бачення метавсесвіту


12.10.2022
Марк Цукерберг представив нове бачення метавсесвіту

CEO компанії Meta Platforms Марк Цукерберг у рамках заходу Meta Connect 2022 розповів озвучив свою позицію щодо потенціалу відкритого метавсесвіту.

Деякі розробники Web3 побоюються ролі Meta у створенні метавсесвіту, очікуючи, що компанія, яка займається соціальними мережами, створить ще одне “обгороджене цифрове гетто” або закриту екосистему, куди всі потраплятимуть за паспортами, а їхніми персональними даними, як і раніше, приторговуватимуть. Але компанія поступово змінила свою риторику, запропонувавши інший підхід.

Він розповів про історію відкритих і закритих екосистем у минулі комп’ютерні епохи, зазначивши, що “закриті екосистеми зосереджені на жорсткому контролі та інтеграції” і що такі платформи зрештою претендують на більшу частину створеної цінності. Однак, коли справа доходить до метавсесвіту, Цукерберг каже, що Meta сповідує зовсім інший підхід.

“Я твердо вірю, що відкритий, сумісний метавсесвіт, створений безліччю різних розробників і компаній, буде найкращим варіантом для всіх.” – заявив Цукерберг.

Звісно, це не те саме, що однозначно заявити, що метавсесвіт Facebook буде побудовано на технології блокчейн, працюватиме з активами NFT, побудованими на загальнодоступних блокчейнах, як-от Ethereum і Solana, або підтримуватиме криптовалюти. Але це визнання того, що Meta не позиціонує себе як єдиного або основного творця метавсесвіту дорогого коштує. Якщо, звісно, воно відповідає дійсності.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *