Марк Цукерберг анонсував ребрендинг Facebook Pay на Meta Pay


23.06.2022
CEO компанії Meta Марк Цукерберг опублікував пост у Facebook, в якому йдеться про те, що Meta Pay замінить Facebook Pay і матиме додаткові функції.

CEO компанії Meta Марк Цукерберг опублікував пост у Facebook, в якому йдеться про те, що Meta Pay замінить Facebook Pay і матиме додаткові функції.

пост цукерберга
Джерело: facebook.com/zuck

Гаманець буде використовуватися для метавсесвіту від Meta, але, як і раніше, дозволить користувачам здійснювати транзакції у Facebook, Instagram, WhatsApp, Messenger та інших підтримуваних платформах.

Meta Pay можна буде застосовувати у метавсесвіті для різних цілей, таких як покупка творів мистецтва, відео, музики, цифрового одягу, квитків на віртуальні заходи та ін.

«Чим більше місць, в яких ви зможете легко використовувати свої цифрові товари, тим більше ви їх цінуватимете, що створює більший ринок для творців. Чим простіше ви зможете здійснювати транзакції, тим більше можливостей мають отримати й творці. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість втілити це в життя», – сказав Цукерберг.

Голова компанії також додав, що підтвердження права власності буде мати важливе значення, особливо якщо ви хочете перенести деякі з цих предметів у інші сервіси.

Раніше цього тижня Microsoft, Meta, Epic Games та 33 інші компанії домовилися про співпрацю у розробці відкритих стандартів для метавсесвітів. Група під назвою «Metaverse Standards Forum» працюватиме над формуванням відкритих, сумісних стандартів для доповненої та віртуальної реальності, геопросторових та 3D-технологій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *