Майнінгова компанія Crusoe придбала виробника електроніки Easter-Owens


24.06.2022
Майнінгова компанія Crusoe придбала виробника електроніки Easter-Owens
Crusoe Energy Systems оголосила про придбання компанії Easter-Owens Electric Co., яка виробляє електричні системи та модульні центри обробки даних.

Crusoe Energy Systems оголосила про придбання компанії Easter-Owens Electric Co., яка виробляє електричні системи та модульні центри обробки даних. Цей крок допоможе майнеру з Денвера прискорити деякі бізнес-процеси та оптимізувати витрати. Crusoe працює над пілотним проектом з майнінгу на основі смолоскипного газу від Exxon.

Майнер з Денвера управляє 100 модульними центрами обробки даних, використовуючи природний газ, який інакше спалювався б у смолоскипах.

Придбання Easter-Owens дозволить Crusoe оптимізувати продуктивність, потужність, вартість, якість та ланцюжки поставок, заявила компанія у середу. Це також допоможе прискорити процес створення прототипів нових систем та центрів обробки даних.

“Crusoe та Easter-Owens тісно співпрацювали протягом декількох років, і ми бачимо багато стратегічних можливостей завдяки інтеграції проектних та виробничих потужностей Easter-Owens у бізнес Crusoe”, – сказав співзасновник і генеральний директор Crusoe Каллі Кавнесс.

Згідно з прес-релізом, штат співробітників Easter-Owens, який налічує понад 70 осіб, буде інтегрований до команди Crusoe. Фінансові умови угоди не розголошуються.

Crusoe нещодавно залучила $505 млн у раунді серії C, щоб прискорити своє зростання та збільшити майнінгові потужності. На той час компанія заявила, що планує збільшити штат співробітників до 250 осіб до кінця року.

Компанія розпочала пілотний проект у Північній Дакоті з нафтогазовим гігантом Exxon. Проект включає перетворення факельного газу в енергію мобільних генераторів, що використовуються для майнінгу безпосередньо на місці розробки родовищ.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *