Центробанк Швеції закликав заборонити майнинг криптовалют заради екології


11.06.2022
обладнання для майнингу криптовалют

Центральний банк Швеції, відомий як Ріксбанк, є найстарішим центральним банком у світі. В опублікованому звіті під назвою “Криптовалюти та їх вплив на фінансову стабільність” банк виступив проти майнінгу криптовалют на алгоритмі консенсусу Proof-of-Work (POW). Майнінг PoW використовує енергоємні центри обробки даних, тому Банк вважає, що це впливає на довкілля.

“Деякі методи майнінгу криптовалют нещодавно з’явилися в північній Швеції. Вони споживають стільки електроенергії, скільки 200 000 домашніх господарств використовує в рік”. – говориться в заяві ЦБ.

Відомі шведські біткоін-інвестори, такі як Крістіан Андер і Кнут Сванхольм поспішили посперечатися з твердженнями Riksbank. Вони вважають, що, якби центробанк дійсно турбувався про навколишнє середовище, він «вже завтра завершив би всі свої операції і ніколи більше не починав».

Інвестори припустили, що банк боїться втратити контроль над фінансовою індустрією. За словами Сванхольма, Riksbank не має права схиляти когось до меншого споживання енергії або вказувати людям, як їм нею розпоряджатися. Він також заявив, що вся енергія, яка використовується для майнінгу біткоїнів, не пропадає задарма.

Наприкінці минулого року шведські регулятори також закликали заборонити майнінг біткоїнів та обмежити інвестиції в галузь, допоки вона не стане екологічно чистою.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *