Президент Колумбії: країна може використати природні ресурси для виробництва біткоїну, а не кокаїну


23.06.2022
Президент Колумбії: країна може використати природні ресурси для виробництва біткоїну, а не кокаїну

Новообраний президент Колумбії Густаво Петро опубликовав делілька твітів, в яких написав про підтримку криптовалют та висловив думку про те як південноамериканській країні піти від видобудку кокаїну.

“Це громадська валюта, яка ґрунтується на довірі тих, хто здійснює з нею операції. Оскільки вона заснована на блокчейні, довіра вимірюється і зростає, звідси і її сила”, – написав він у Твіттері.

В іншому твіті Густаво Петро позитивно оцінив ідею президента Сальвадора Найіба Букеле про будівництво майнінгових центрів, які дозволять видобувати криптовалюти на енергії вулканів.

Він написав, що Колумбія також могла б скористатися ідеєю Букеле – використовувати чисту гідроенергію на тихоокеанському узбережжі Колумбії для видобутку криптовалют та потенційно замінити нею кокаїнову індустрію.

Згідно з доповіддю ООН, тихоокеанське узбережжя є одним із найпопулярніших регіонів для торгівлі наркотиками, де вирощування коки значно збільшилося у 2020 році.

Сім місяців тому Петро також стверджував, що Колумбія може використовувати вітряки та водні електростанції для видобутку криптовалюту в регіоні Гуахіра на узбережжі Карибського моря.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *