Чергова погана новина для майнерів біткоїну: Президент Казахстану підписав закон про збільшення податків на майнінг


13.07.2022
mining bitcoin kazakhstan

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв підписав законодавчий акт щодо внесення змін до Податкового кодексу країни. Поправки передбачають підвищення податкових ставок для майнерів.

Зміни до чинного закону «Про податки та інші обов’язкові платежі до бюджету» вводять диференційовані податкові ставки на майнінг криптовалюти. Збори будуть визначатися на основі середньої ціни електроенергії, яка споживається для майнінгу протягом певного податкового періоду.

Розмір податкових ставок починається з 1 казахстанського тенге ($0.002) за кВтг і може сягати 10 тенге, якщо тариф на електроенергію знаходився в діапазоні 5-10 тенге ($0.011-0.021). При цьому майнери, які використовують електроенергію з відновлюваних джерел, платитимуть найнижчу ставку.

У лютому уряд Казахстану розглядав одразу дві пропозиції, націлені на обмеження для майнерів за допомогою підвищення цін на електроенергію та запровадження податку на майнінгове обладнання.

mining bitcoin kazakhstan
Чергова погана новина для майнерів біткоїну: Президент Казахстану підписав закон про збільшення податків на майнінг

Влада Казахстану намагається обмежити видобуток цифрових валют, запроваджуючи обмеження на подачу електроенергії у холодні зимові місяці та закриваючи майнінгові ферми у деяких регіонах країни. Ці заходи змусили багато компаній закрити свої підприємства та переїхати до інших країн.

Наприкінці червня Токаєв заявив, що незадоволений рівнем прийняття криптовалют у Казахстані та доручив чиновникам забезпечити розвиток криптовалютної галузі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *