Звільнення у TaxBit: 80 співробітників залишать компанію


12.06.2023
звільнення

TaxBit, платформа для оформлення податків на криптовалюту, звільнить 80 співробітників (40% своєї робочої сили). Про це повідомляє The Information.

Представники TaxBit не уточнили причину звільнень майже половини штату.

Компанія TaxBit, що базується в штаті Юта, надає послуги з розробки програмного забезпечення для власників криптовалют у сфері оподаткування та комплаєнсу. Минулого року компанія вже скоротила персонал приблизно на 15%.

5 червня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) звинуватила Binance та її засновника у 13 правопорушеннях, пов’язаних з функціонуванням “павутини обману”. Наступного дня Coinbase звинуватили в тому, що вона працювала як “незареєстрований брокер, біржа і клірингове агентство”, що спричиняє ризик для клієнтів.

У четвер, того ж дня, коли генеральний директор і співзасновник Остін Вудворд пішов у відставку, TaxBit повідомив співробітників про звільнення. Прес-секретар компанії заявив, що рішення було прийнято, щоб зосередитися на розширенні у Великобританії та ЄС. Ліндсі Аргалас, колишній керівник компанії Intuit, замінив Вудворда на посаді операційного директора TaxBit.

У серпні 2021 року TaxBit отримав статус єдинорога, як повідомляє The Block, після успішного раунду фінансування серії B. Раунд, спільно очолюваний Insight Partners і IVP, зібрав 130 мільйонів доларів для TaxBit. Серед відомих інвесторів, які тоді брали участь у раунді фінансування, були Tiger Global, Paradigm, 9Yards Capital, Sapphire Ventures, Madrona Venture Group і Ентоні Помпліано.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *