Курс біткоїна впав нижче $20 000


18.06.2022
Курс біткоїна впав нижче $20 000

Біткоїн впав до нового значного мінімуму на поточному ведмежому ринку.

У суботу вранці ціна біткоїну впала нижче $20 000, згідно з даними CoinMarketCap, що вважається найважливішим рівнем підтримки для провідної криптовалюти з ринкової капіталізації. На момент виходу публікації біткоїн торгується на рівні близько $19 231, знизившись за добу більш ніж на 8,6%.

ціна біткоіна
Скриншот: coinmarketcap.com

Рівень в $20 000 є значною мірою символічним бар’єром для біткоїна. На думку експертів, падіння нижче цього рівня може спричинити хвилю “примусових ліквідацій”, коли великі криптоінвестори будуть змушені закрити позиції щодо деривативів на BTC через недостатнє забезпечення. Такі події, швидше за все, призведуть до подальшого падіння ціни біткоїну, що спровокує нові ліквідації.

Загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют за останні 24 години знизилась більш ніж на 5% і зараз становить близько $853 млрд.

На початку минулого місяця ринок криптовалют обвалився, коли вартість основних монет впала у кореляції із фондовим ринком. Протягом тижня відбувся обвал стаблкоїну UST та нативного токену LUNA компанії Terra.

З того часу вартість криптовалюту неухильно падала разом з акціями технологічних компаній, і цей спад прискорився через те, що інвестори вивели мільйони доларів із децентралізованих фінансів на фоні побоювань погіршення ситуації на ведмежому ринку.

У неділю крипто-кредитор Celsius призупинив виведення коштів усіх клієнтів, посилаючись на побоювання, що компанія не вистачить коштів, щоб покрити набіг на платформу, викликаний скасуванням криптовалюти stETH від ETH.

Оскільки каскадні наслідки кожного нового спаду на криптовалютному ринку продовжують виявлятися, залишається незрозумілим, коли BTC, ETH та весь криптовалютний ринок досягнуть горезвісного дна.

Читайте також: Віталік Бутерін: криптовалюти не зможуть замінити традиційні валюти

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *