Віталік Бутерін: криптовалюти не зможуть замінити традиційні валюти


17.06.2022
Віталік Бутерін: криптовалюти не здатні замінити традиційні валюти

Засновник Ethereum Віталік Бутерін вважає, що криптовалюти не зможуть замінити традиційні валюти. Про це повідомляє Reuters.

Криптовалюти сумно відомі своєю нестабільністю. Обвал курсів біткоїну та ефіріуму звів нанівець більшу частину прибутку, який інвестори отримали на ранніх етапах розвитку криптовалютного ринку.

У розпал всього цього автор Ethereum Віталік Бутерін заявив, що криптовалютні активи не замінять у світовій економіці традиційні валюти, які підтримує держава.

“Я не чекаю, що криптовалюти захоплять світ. Йдеться про криптовалюти, цифрові технології та уряди”. – сказав Бутерін.

За його словами, останніми роками криптовалюти демонструють значне зростання та популярність, але Бутерін очікує, що традиційні та забезпечені державою валюти залишаться домінуючим видом валюти.

Оскільки біткоін та інші віртуальні валюти набули широкого поширення останніми роками, а інфляція послабила цінність заощаджень людей у ​​таких валютах, як долари, євро або фунти стерлінгів, виникло багато розмов про те, яку роль криптовалюти можуть відігравати у повсякденному житті.

Незважаючи на те, що прихильники криптовалют працюють над тим, щоби цифрові активи замінили звичайні фінансові товари, основною перешкодою в цьому просторі стають закони.

У той час як прихильники криптовалют працюють над тим, щоб цифрові активи замінили звичайні фінансові товари, головною перешкодою цьому шляху стають закони.

Введення цифрових валют, випущених центральними банками (CBDC) – це одна із стратегій, яку уряди використовують, щоб приборкати поширення криптовалют.

Експерти галузі вважають, що децентралізований характер більшості криптовалют становить небезпеку для різних країн. Більше того, уряди тепер мають виняткову владу над грошима, і будь-яке порушення, спричинене криптовалютами, розглядається як небезпека.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *