Криптобіржа Coinbase запустила тестнет блокчейна Base


24.02.2023
coinbase.com

Американська криптовалютна біржа Coinbase оголосила про запуск тестнета блокчейна Base. Це рішення другого рівня (L2) на базі Ethereum, розроблене з використанням архітектури OP Stack від мережі Optimism.

Base призначений для створення децентралізованих додатків (DApps). Його мета – залучення до криптоекономіки мільярда нових користувачів. Base спрощує створення DApps, надаючи доступ до продуктів, користувачів та інструментів Coinbase. Безшовна інтеграція продуктів біржі дозволяє розробникам обслуговувати понад 110 млн верифікованих користувачів і отримувати доступ до активів на суму 80 млрд доларів в екосистемі Coinbase. Крім того, Base стане мостом, який з’єднає різні мережі та екосистеми першого і другого рівнів, включно з Bitcoin і Solana. Поступово Base переходитиме до повної децентралізації.

У Base не має нативного токена. Для оплати комісій використовують ETH. Дорожню карту запуску основної мережі представлять найближчими тижнями.

Coinbase також оголосила про створення Фонду екосистеми Base, який підтримає проєкти на ранніх стадіях розвитку на базі рішення, що відповідають інвестиційним критеріям.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *