Комітет Європарламенту затвердив поправки до положення про вимоги до капіталу банків


27.06.2023
ЄС

Члени Комітету з економічних і валютних питань Європейського парламенту (ECON) досягли консенсусу щодо поправок до положення про вимоги до власного капіталу банків щодо роботи з цифровими активами. Про це пише Coindesk.

Мета нових правил полягає в підвищенні надійності та стійкості банків. Пропозиція комітету передбачає привласнення криптоактивам з плаваючим курсом максимальної ваги ризику в 1250%. Це означає, що банки повинні будуть мати один євро власного капіталу на кожен євро вартості BTC або ETH, якими вони володіють.

Окрім цього, ECON планує провести оцінку наслідків використання цифрових активів у фінансовій сфері та калібрування ризиків для інших банківських активів.

Остаточний текст поправок буде доступний після схвалення законодавцями держав-членів ЄС. Перехідні положення діятимуть до січня 2025 року, коли мають набути чинності міжнародні правила Базеля-III. Це дасть змогу усунути потенційні ризики для фінансових установ, пов’язані з криптоактивами, які не включені до наявної пруденційної системи.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *