Protokol і EBSI VECTOR створять блокчейн-рішення для підтвердження документів про освіту в країнах ЄС


09.06.2023
Відомство США з патентів та товарних знаків запусте серію вебінарів на тему блокчейну

Компанія Protokol, постачальник блокчейн-рішень, і проект EBSI VECTOR об’єдналися, щоб створити децентралізований розподілений блокчейн реєстр для перевірки документів про освіту в ЄС. Про це пише Cointelegraph.

Основна мета співпраці полягає в полегшенні підтвердження професійних даних громадянам країн Євросоюзу, таких як дипломи, кваліфікації та досвід роботи, отримані в іншій європейській країні.

Згідно з пресрелізом, партнери прагнуть створити масштабоване блокчейн-рішення, яке можна буде використовувати в усіх країнах ЄС, забезпечуючи цифрову взаємодію між громадянами, органами влади та зацікавленими організаціями.

За словами генерального директора Protokol Ларса Ренсінга, для обліку та зберігання цифрових даних громадянам країн Євросоюзу буде запропоновано спеціальний цифровий гаманець. Дизайн цього гаманця забезпечуватиме безпечну транскордонну перевірку документів.

Нагадаємо, що в травні Європейська рада завершила процедуру узгодження законодавства про регулювання ринку криптоактивів (MiCA) і змінила низку правил і директив, що стосуються застосування нового законодавства в країнах ЄС.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *