Керівники технологічних компаній написали відкритого листа до Європейського Союзу, в якому висловили своє занепокоєння щодо суворих правил у сфері штучного інтелекту, а саме Закону AI Act, який наразі розробляється у Євросоюзі. Про це пише Reuters.
Бізнесмени хочуть, щоб ЄС ретельно продумав правила, які планує запровадити, оскільки вони можуть зашкодити індустрії та ринкам. Керівники зазначили, що запропонований Закон ЄС про штучний інтелект може зашкодити конкурентоспроможності та інноваціям у регіоні. Бізнесмени стурбовані жорстким регулюванням інструментів штучного інтелекту, що може призвести до юридичних проблем і дорогих витрат на дотримання вимог для компаній, які розробляють технології штучного інтелекту.
Раніше Європейський парламент ухвалив первинний закон про ШІ, який включає закони, що вимагають від таких систем, як ChatGPT, розкривати весь контент, створений за допомогою ШІ, і вживати заходів проти нелегального контенту. Чинні закони також спрямовані на заборону певних послуг і продуктів зі штучним інтелектом, таких як публічне використання біометричного спостереження, систем соціальних оцінок, предиктивної поліції, розпізнавання емоцій і нецільового розпізнавання облич.
Перш ніж законопроект про штучний інтелект стане чинним законом, між членами парламенту відбудуться переговори для остаточного узгодження деталей. У технологічних компаній ще є час звернутися до законодавців з проханням про більш розумне регулювання.
Нещодавно президент Microsoft відвідав Європу, щоб поговорити з регуляторами про те, як правильно регулювати ШІ. Раніше генеральний директор OpenAI також спілкувався з європейськими регуляторами і попереджав про негативні наслідки надмірного регулювання для індустрії штучного інтелекту.
Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!
Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!