Ірландська комісія з захисту даних заблокувала запуск Google Bard у Європейському союзі


14.06.2023
У Google пошуку з'явився таймер відліку до злиття Ethereum

Ірландська комісія із захисту даних (DPC) заблокувала запуск генеративного штучного інтелекту (AI) під назвою Google Bard у Європейському союзі з міркувань конфіденційності.

Google Bard — розмовний генеративний чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений Google, який спочатку базувався на сімействі великих мовних моделей LaMDA, а пізніше на PaLM.

Google успішно запустила Bard у Сполучених Штатах, Великій Британії та 178 інших країнах на початку поточного року. Однак її спроби вийти на ринок ЄС поки що виявилися безуспішними. Згідно з інформацією видання Politico, компанія з Mountain View, Каліфорнія, мала намір розпочати запуск у ЄС із 13 червня, але ці плани було призупинено.

Заступник комісара DPC, Грем Дойл, заявив, що Google тільки нещодавно повідомив комісію про плани щодо запуску Bard в ЄС на поточному тижні. Однак чиновник зазначив, що Google не надав комісії достатньо інформації, включно з докладним поясненням і оцінкою впливу на захист даних, а також підтверджувальними документами. У результаті Дойл заявив, що запуск Bard цього тижня не відбудеться.

Підхід ЄС до регулювання штучного інтелекту описується як значно суворіший порівняно з Великою Британією та Сполученими Штатами.

Прагнення посилити регулювання технологій штучного інтелекту в ЄС є результатом презентованого в травні 2023 року Закону ЄС про штучний інтелект, який пропонує основу для регулювання штучного інтелекту в Європейському союзі. Його творці прагнуть привести управління технологіями штучного інтелекту у відповідність до Загального регламенту про захист даних – широкого набору правил, призначених для захисту конфіденційності громадян.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *