Європейський фінансовий орган розпочне публічні консультації щодо закону MiCA в червні


16.06.2023
ЄС

Фінансовий наглядовий орган Європейського Союзу, управління з цінних паперів та ринків (ESMA), запустить процес консультацій стосовно нещодавно прийнятої структури Markets in Crypto-Assets (MiCA).

У своєму оголошенні, регулятори заявили, що пакети консультацій охоплюватимуть процедури авторизації, управління, конфлікту інтересів і розгляду скарг MiCA. Початок процесу консультацій запланований на початок липня 2023 року.

Перший консультаційний пакет включатиме технічні стандарти застосування постачальників послуг криптоактивів у ЄС, а також процедури розгляду скарг і розкриття потенційних конфліктів інтересів. Другий, який, як очікується, почнеться в жовтні, торкнеться розкриття інформації інвесторам, вимог до управління криптовалютними фірмами, а також “показників стійкості та несприятливого впливу на клімат”.

“Закон MiCA вступає в силу наприкінці червня. Щоб почати реалізацію, ESMA з відповідними зацікавленими сторонами проведе три громадські консультації в липні, жовтні та першому кварталі 2024 року”, – ідеться в повідомленні ESMA.

За даними ESMA, заключні консультації, які очікуються в першому кварталі 2024 року, потенційно зачіпають питання захисту інвесторів і правила протидії зловживанням на ринку. Закон MiCA передбачає приблизно 18-місячний термін для повного набуття чинності, водночас усі правила починають застосовуватися з грудня 2024 року.

Після того, як Європейська комісія вперше запропонувала законопроєкт у вересні 2020 року, Рада Європейського Союзу з економічних і фінансових питань схвалила MiCA на голосуванні в травні 2023 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *