Команда DeFi-протоколу Compound зупинила кредитування та виведення коштів у cETH


31.08.2022
Compound

Одна з найбільших DeFi-платформ Compound із капіталізацією понад $2,5 млрд TVL-інвестицій припинила обслуговувати транзакції з токеном cETH. Цифрова валюта видається інвесторам в обмін на розміщення в пулах криптовалюти ETH, яка буде недоступна користувачами протягом як мінімум 7 днів.

Рівно стільки знадобиться на голосування децентралізованої спільноти, щоб схвалити відкот цінових оракулів платформи до старої версії коду.

Нещодавно запущена нова версія – Compound Oracle Upgrade v3, перестала оновлювати цінові потоки, що стало причиною зупинки обробки транзакцій cETH. Цей фід даних розпочав роботу з Uniswap V3, попередня версія Compound Oracle працювала з другою версією DEX-біржі.

Розробники DeFi-платформи стверджують, що всі депозити інвесторів перебувають у безпеці. Очевидно, що користувачів не влаштували пояснення представників Compound. Службовий токен COMP втратив 7% за добу.

Протокол Compound посідає третє місце за обсягом заблокованих активів на ринку кредитування. Наприкінці минулого року підтримку платформи додала американська криптовалютна біржа Coinbase.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *